zBLOGowani.pl
Top listy
Blogi
Blog > Komentarze do wpisu

PIRAMIDY A ZDROWIE

Badający często obserwowali też sytuację, gdy osoba po 30 minutowym śnie pod piramidą czuła się bardziej wyspana, niż śpiąc całą noc w innym miejscu. Jako że nie każdy może sobie pozwolić na prawie dwumetrową budowlę, proponuje się często warianty łagodniejsze:

s1Nasze czworościenne stożki stosuje się, głównie właściwie w celach terapeutycznych. Można to robić na następujące sposoby:

Przebywanie wewnątrz modelu piramidy wysokiej na 180 cm.

Umieszczanie piramidki o wysokości 15 cm na głowie lub nad nią.

Zawieszanie repliki piramidy o wysokości 30 – 40 cm nad łóżkiem.

Leczenie przy pomocy generatorów lub baterii piramid.

Leczenie kończyn w piramidzie wentylowanej 30 cm.

Siedzenie pod modelem piramidy 30-50 cm. Wysokości.

 Piramidy, które będą służyć ludziom, powinny mieć wysokość 150 - 180 cm. Zwłaszcza chodzi o te przeznaczone do leczenia, energetyzowania, regeneracji czy medytacji. Najlepiej gdy wykonana będzie z folii nakładanej na drewniany szkielet o podanych wcześniej wymiarach. Efekty widoczne mogą być dopiero lub już po kilku seansach. Można wtedy odczuwać mrowienie, jeżenie się włosów. Inne osoby z kolei mogą czuć po prostu poprawę samopoczucia. Po dłuższym używaniu piramid (8-10 seansów) obserwuje się zwykle poprawę w systemie nerwowym, ustępują też różne bóle. Bóle reumatyczne, czy bóle głowy ustępują po półgodzinnym seanse, stan napięcia nerwowego natomiast po 40 minutach. Trudno dokładnie wytłumaczyć, w jaki sposób piramida „leczy”, jednak potwierdziły to liczne obserwacje. Należy jednak sądzić, że piramida nie tyle leczy, co regeneruje i reguluje.

Badający często obserwowali też sytuację, gdy osoba po 30 minutowym śnie pod piramidą czuła się bardziej wyspana, niż śpiąc całą noc w innym miejscu.

Jako że nie każdy może sobie pozwolić na prawie dwumetrową budowlę, proponuje się często warianty łagodniejsze:

Zakładanie piramidy na chorą część ciała – wyciąć otwory, tak by chore miejsce nalazło się w centralnym miejscu.

Ulokowanie piramidy pod sobą – skuteczne jest ulokowanie piramidy pod łóżkiem.

Przy zaburzeniach ogólnych piramidę o wysokości 40-50 cm zawiesza się na sznurku. 

W przypadku większych powierzchni (wątroba, żołądek) kuracjusz powinien położyć się głową w stronę północy i nogami w stronę południa. Piramidę trzeba usytuować na podstawie, nad chorym miejscem.

Przy ogólnych zaburzeniach zdrowia piramidę o wysokości ok. 50 cm zawiesza się na sznurku, pamiętając o kierunku północ – południe, a kuracjusza układa się pod nią głową na północ.

Piramida może wisieć nad człowiekiem siedzącym tuż pod nią, tak by głowa była w środku, lub nad leżącym – 40 cm nad powierzchnią ciała. Za pomocą dodatkowych sznurków, puszczonych od naroży do ściany, zapobiegniemy obracaniu się piramidy.

Jeżeli dom znajduje się w miejscu, gdzie wykryto szkodliwe promieniowanie ziemskie – promieniowanie żył wodnych – istnieją sposoby częściowego rozproszenia wiru promieniowania:

I – Położenie piramidy aluminiowej pod łóżkiem – wystarczy taka na 15 cm wysokości

II – Zawieszenie piramidy, której podstawa jest kwadratem o boku 50 cm, nad łóżkiem w okolicy głowy i klatki piersiowej. Odległość podstawy piramidy od ciała powinna wynosić 40-50 cm.

Przy większych piramidach ustawianych w mieszkaniach, zajmujących dwie trzecie pokoju, stawia się  rozpraszacze promieniowania. Są to kwadratowe płytki miedziane o boku 5 cm oraz 2-3 milimetry grubości. Umieszcza się je przy wierzchołkach podstawy piramidy.

 wtorek, 16 października 2012, ezoterium

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: